top of page
reklama.jpg

O nás

IMG_3665.jpg

 

Základem jsou pro nás kvalitní suroviny a čerstvost a proto pro Vás náš kuchařský tým připravuje všechny pokrmy každý den čerstvé tak, abyste skutečně mohli pocítit chuť pravé indické kuchyně. V naší A la Carte nabídce naleznete pokrmy ze všech koutů Indie a máte také možnost si vybrat, zda bude Váš pokrm „indicky pálivý“ či raději preferujete nepálivý pokrm. Bylinky, každý den čerstvě mleté indické koření a geniální um našich kuchařů vytvářejí ty nejzajímavější chutě a vůně, které jsou rozmanité a nezaměnitelné.

O NÁS

Kdo jsme?

Naše Hi5h brány jsme poprvé otevřeli 3.srpna 2018 ve snaze přinést do Olomouce „něco nového“ na poli indických restaurací. Inspirací nám byly ty nejmodernější indické restaurace v samotném Novém Dillí.

 

Naše jasná vize propojit indickou gastronomii s netradičním pojetím servírování a přípravy koktejlů se nám podařila dotáhnout dokonce a Vy si tak u nás můžete vychutnat nejenom dokonalou indickou kuchyni, ale zároveň i ochutnat netradiční a originální koktejly v samotném centru Olomouce.

 

logo.jpg

Napsali o nás

1

blondontheroad.com

Když jsem Hi5h Indian Restaurant & Lounge Bar navštívila poprvé, nenapadlo by mě, že právě v Olomouci najdu naprostý poklad indické kuchyně.

2

Google.com - Petr V.

Doposud jsem nikde neviděl restauraci, která kombinuje indická jídla a drinky. Rozhodně doporučuji navštívit. Výborné jídlo a moc příjemná obsluha.

3

Tripadvisor - Roman M.

Tak tahle restaurace mi jedním slovem vyrazila dech. Procestoval jsem půlku Indie abych se přestěhoval do Olomouce a objevil poklad. Vynikající jídlo - kulinářský zážitek (ještě teď) se olizuju. Profi obsluha, která se dnes už jen málo vidí. 

Hi5h
bottom of page